Cyfrowa rada doradcza

CRD to grupa ekspertów, która skutecznie pomaga firmom w osiąganiu jasno zdefiniowanych celów. Jesteśmy sprawnym w działaniu zespołem bez niepotrzebnych dodatków. Naszą siłą jest różnorodna wiedza i praktyka w zyskownym budowaniu firm i organizacji.

Tworzymy przemyślane
i spójne ze sobą procesy zmian w firmie, po to aby zwiększyć przewagę biznesową w dobie gospodarki cyfrowej.

Jesteśmy polską firmą reprezentującą 20-letnie doświadczenie naszego zespołu ekspertów. Naszą siłą jest różnorodność posiadanej wiedzy w kontekście funkcjonowania organizacji, nowych technologii i zarządzania zmianą w wysoce konkurencyjnym otoczeniu rynkowym.

Praktyczna organizacja procesów i zespołów w firmie realizująca cele właściciela lub zarządu przedsiębiorstwa to podstawa naszej codziennej pracy z każdym Klientem.

Rzeczywiste połączenie strategii firmy z działalnością operacyjną w praktyce

Dlaczego warto współpracować z Cyfrową Radą Doradczą?

Łączymy strategię z praktyką: Pomagamy dostosować strategię firmy do zmian w działalności operacyjnej wynikających z transformacji cyfrowej. Badamy wykonalność: Nasze rekomendacje opierają się na solidnych analizach, potwierdzonych badaniami wykonalności.

Zmniejszamy ryzyko:
Dzięki współpracy z ekspertami – praktykami możesz podejmować decyzje na dużo bardziej pewnym gruncie, co redukuje Twoje ryzyko. Współpraca z nami to inwestycja w zyskowną przyszłość Twojej firmy.

Oceniamy, jak dobrze Twoja firma radzi sobie ze zmianami procesów cyfrowych.

Pomagamy w zarządzaniu transformacją cyfrową, dostarczając narzędzi i praktycznych podpowiedzi na każdym etapie zmiany. Doradzamy też w kwestiach strategii produktów, weryfikując, czy są technicznie wykonalne i jaki mają potencjał biznesowy. Śledzimy rynek i konkurencję.

Rozwijamy i skalujemy pomysły technologiczne, żeby osiągnąć jak największy ich sukces.

Weryfikujemy przewidywania analizując rzeczywiste ryzyka z pomocą wiedzy naszych ekspertów. Optymalizujemy też kwestie podatkowe w projektach badawczych i rozwojowych. Nasza główna moc to stworzenie realnego planu transformacji cyfrowej, którym jest konkretny, mierzalny i weryfikowalny wynik. Ten plan obejmuje wszystkie dziedziny działalności firmy.

Wiemy, że trudno zdobyć od razu takie zaufanie, dlatego CRD to unikalna usługa doradcza dla firm. zapewniamy realny dostęp do prawdziwych ekspertów od transformacji cyfrowej w firmach.

Dzięki CRD, Twoja firma może skorzystać z wiedzy ekspertów w kluczowych momentach projektów i podejmować efektywne decyzje dotyczące rozwoju swojej działalności. To efektywne źródło wsparcia, które znacząco ułatwia prowadzenie biznesu podczas nieustannych zmian na rynku.

Jak rozpocząć współpracę z nami?

01

Rozpocznijmy od bezpłatnej rozmowy, aby poznać rzeczywiste potrzeby Twojej firmy w zakresie transformacji cyfrowej.

02

Następnie zalecamy zorganizowanie efektywnych krótkich warsztatów, które pomogą nam lepiej zrozumieć stan obecnych prac i procesów w obszarach związanych z cyfryzacją w Twojej firmie. Razem z zespołem pomożemy określić mierzalne priorytety w zarządzaniu firmą.

03

Następnie stworzymy plan projektu i zakresu doradztwa CRD na podstawie ustalonych celów organizacji. Dalsze prace projektowe mogą wymagać pogłębionej analizy i mogą być dostępne
w konkurencyjnym modelu abonamentowym bądź projektowym. Rozpoczęcie współpracy z nami jest prostsze, niż mogłoby się wydawać. Z nami osiągniesz konkretne cele w budowie przewagi konkurencyjnej Twojej firmy.

This will close in 45 seconds